SZKOLENIA ONLINE

Śniadanie fotowoltaiczne​

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie z doradcą i instalatorem firmy Fotoogniwa Polska Sp. z o.o. (sesja na żywo przez Internet, prezentacja, czat – pytania i odpowiedzi).

Kurs online - fotowoltaika​

(szkolenie podstawowe UDT)

Zapraszamy na szkolenie online „Szkolenie z zakresu autoryzowanego instalatora OZE z możliwością uzyskania certyfikatu UDT – specjalność systemy fotowoltaiczne – teoria” (sesja na żywo przez Internet, prezentacja, czat – pytania i odpowiedzi).

Kurs online - fotowoltaika​

(szkolenie przypominające UDT)​

Zapraszamy na szkolenie online „Szkolenie przypominające z zakresu autoryzowanego instalatora OZE z możliwością uzyskania certyfikatu UDT – specjalność systemy fotowoltaiczne – teoria” (sesja na żywo przez Internet , prezentacja , czat – pytania i odpowiedzi).

Kurs online - pompy ciepła​

(szkolenie podstawowe UDT)​

Zapraszamy na szkolenie online „Szkolenie z zakresu autoryzowanego instalatora OZE z możliwością uzyskania certyfikatu UDT – specjalność pompy ciepła – teoria” (sesja na żywo przez Internet, prezentacja, czat – pytania i odpowiedzi).

Kurs online - pompy ciepła​

(szkolenie przypominające UDT)​

Zapraszamy na szkolenie online „Szkolenie przypominające z zakresu autoryzowanego instalatora OZE z możliwością uzyskania certyfikatu UDT – specjalność pompy ciepła – teoria” (sesja na żywo przez Internet, prezentacja, czat – pytania i odpowiedzi).

Doradca handlowy ds. fotowoltaiki

Zapraszamy na szkolenie online „Doradca handlowy ds. fotowoltaiki – skuteczne spotkania z klientem” (sesja na żywo przez Internet, prezentacja, czat – pytania i odpowiedzi).

Wstęp do audytów energetycznych

Zapraszamy na szkolenie online „Wstęp do audytów energetycznych” (sesja na żywo przez Internet, prezentacja, czat – pytania i odpowiedzi).

Szkolenia online dla nauczycieli​

Zapraszamy na szkolenia online dla nauczycieli – korzystanie z narzędzi do zdalne komunikacji z uczniami.

Office 365

Zdalna praca zespołowa z dokumentami

Zapraszamy na szkolenie z wykorzystywania pakietu Office 365 w pracy zdalnej z zespołem (ćwiczenia na żywo przez Internet).

Microsoft Teams

Zdalna komunikacja i praca zespołu pracowników w domu​​

Zapraszamy na szkolenie z obsługi programu Microsoft Teams (ćwiczenia na żywo przez Internet).

Obsługa G Suite

Narzędzia Google do pracy zdalnej firm​

Zapraszamy na szkolenie z obsługi pakietu G Suite (ćwiczenia na żywo przez Internet).

Zdalne biuro w małej i średniej firmie​

Praktyczne wskazówki jak zapewnić pracownikom: możliwość połączenia z siecią firmową, dostęp do aplikacji firmowych oraz wzajemną komunikację.

Call Now Button